BİONİC AT3 ALTIN ARAMA ÇUBUĞU

içinde en uygun fiyatlı diital frekans kutulu modeli olan BİONİC AT3 serisinin siz definecilerin işine arayabilecek üstün özelliklerini deneyimlediniz mi ? 500m2 mesafede hedef tespiti yapabilen, frekans eleme özelliğiyle ayrımlı modda çalışabilen ister tek kişi ister iki kişi kullanılan modelleriyle BİONİC AT ALAN TARAMA CİHAZI uuygun fiyatıyla siz define tutkunlarının arazideki en büyük yardımcısı olmaya hazır !

ALTIN ARAMA ÇUBUĞU diyede bilinen eski zamanlardan beri definecilerin kullandığı ve definecilikte en bilindik altın define arama cihazlarından olna ALAN TARAMA CİHAZI ve ÇUBUKLARI Alan tarama cihazı yada dedektörü Define ve hazine aramalarında eski çağlardan beri kullanılan en eski yöntemdir, bizlerde Aziz dedektör bilişim teknolojileri olarak 1999 yılından beri altın, define arama cihazları ve alan tarama cihazları satıcısı ve kullanıcısı olan sizlere hem fiyatı hemde geniş arazilerde altın ve define ararken işinizi kolaylaştıracak Bionic at3 alan tarama cihazını ürettik. özellikle dedekötrünüzün yanına yada geniş arazilerde ön keşif ve tesbit için  bionic alan tarama serilerinden at3 alan taramayı  tercih edebilirsiniz. Daha geniş kapsamlı bilgi için Aziz dedektör bilişim teknolojilerisatış mağazasına gelerek bilgi alabilir istersenin ptt ödemeli adresinize gönderilmektedir.


Alan tarama cihazı Bionic at3,toprak altına yapılmış olan oda mezarları kuyuları, tünel girişlerini ve içindeki altın, gümüş, bronz, tunç eşyaları 100 mt ile 500 uzaktan Özellikle dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda işaretlerin ve kalıntıların kaybolmuş olduğu arazilerde define aramalarında, hazine aramalarında, define cihazları ve dedektörlerine büyük yardımcı olan  İSMİ VE MARKASI TESCİLLİ, BİONİC A-T3  Alan tarama cihazı ön keşif için kesinlikle kullanılması gereken süper bir alan tarayıcıdır. Bionic Alan tarama cihazı Bio enerji ve özel düzeneklerle hazırlanmış 2- Kişi karşılıklı kullanımda 4 adet tüp başlıkların içindeki karışımlar sayesinde ve 4 ayrım modlu frekans devre modlarıyla define olan yerlere yer altındaki boşluk, tünel, kuyu, oda, kapalı mağara gibi görünürlüğü kaybolmuş yerlerin bulunduğu yere tüplerin ucuna takılan özel alışımlı antenlerin yönlendirmesiyle getirmektedir.  BİONİC A-T3 Alan tarama cihazı isterseniz Tekli Tabanca Şeklinde 2 ad tüpler ve L Kullanım özelliği sayesinde çok daha kısa zamanda çok pahalı Define cihazlarının yapamadığı işlemleri yapabilmektedir. Daha geniş ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.  

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Language »